Kecskeméti SZC Széchenyi István Technikum

OM kód: 203041/006 | 6000 Kecskemét Nyíri út 32

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Karrier

Összes karrierlehetőség

Intézményvezető

Lényeges feladatok: A jogszabályoknak és szakmai követelményeknek megfelelően, a főigazgató irányítása mellett a szakképző intézmény szakmai vezetése, döntés minden olyan a szakképző intézmény működésével, feladatellátásával kapcsolatos ügyben, amelyet jogszabály nem utal a főigazgató vagy a kancellár hatáskörébe.

Állást hirdető szakképző intézmény

Iskola Neve Kecskeméti SZC Széchenyi István Technikum
Iskola címe 6000 Kecskemét, Nyíri út 32.
Honlap https://szechenyisuli.hu/
E-mail cím szechenyi@kecskemetiszc.hu

A meghirdetett állás

Jogviszony időtartama 5 év
Foglalkoztatás jellege Teljes munkaidő
Munkavégzés helye 6000 Kecskemét, Nyíri út 32.
Feladat típusa Oktatás, nevelés
Illetmény 2019. évi LXXX. törvény 42.§-nak figyelembe vételével, megegyezés szerint
Elvárt képzettség Egyetem (MSC)
Leírás A jogszabályoknak és szakmai követelményeknek megfelelően, a főigazgató irányítása mellett a
szakképző intézmény szakmai vezetése, döntés minden olyan a szakképző intézmény működésével,
feladatellátásával kapcsolatos ügyben, amelyet jogszabály nem utal a főigazgató vagy a kancellár
hatáskörébe.
Betölthetőség időpontja 2024. július 2.
Jelentkezési határidő 2024. május 6.
Jelentkezés módja A pályázatot kérjük elektronikus formában az igazgato.palyazat@kecskemetiszc.hu e-mail címre
megküldeni.

Letölthető leírás az álláshirdetésről

Csatolt PDF-ek

igazgato_palyazat_24_szechenyi.pdf

Letöltés

Várjuk jelentkezését!

Partnereink

6000 Kecskemét Nyíri út 32

Telefon: +36 76 485 311

E-mail: szechenyi@kecskemetiszc.hu

OM azonosító: 203041/006

Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002328 engedély száma: E/2023/000062

2024Kecskeméti SZC Széchenyi István Technikum